Opublikowano

JAK SYLWESTER TO TYLKO WE LWOWIE

30.12.2019 – 01.01.2020

DZIEŃ I WARSZAWA – LWÓW
Zbiórka uczestników o godz. 06:15 – parking przy Kinotece PKiN. Odjazd na granicę polsko-ukraińska w Hrebenne / Rawa Ruska (formalności ok. 2 godz. + przesunięcie zegarków o 1 godzinę do przodu). Przyjazd do Lwowa. Wieczorny spacer po świątecznej Starówce. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ II LWÓW
LWÓW – po śniadaniu zwiedzanie z przewodnikiem kompleksu Starego Miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO m.in.: Katedra, Kaplica Boimów, Rynek Starego Miasta z Ratuszem otoczonym fontannami i zabytkowymi kamienicami mieszczańskimi, muzeum-apteka, Kościół Dominikanów, Cerkiew Wołoska, Katedra Ormiańska. Czas wolny około 2 godzin na Starówce. (wszystkim smakoszom i piwoszom polecamy specjały kuchni lwowskiej: przepyszne strudle z różnym nadzieniem, słonina w czekoladzie, piwo lwowskie warzone na miejscu i wiele innych przysmaków). Powrót do hotelu. Przygotowanie do Sylwestra.
Wieczorem ZABAWA SYLWESTROWA z Kapelą Lwowską przy suto zastawionych stołach i tańcach do białego rana

DZIEŃ III LWÓW – WARSZAWA
Po późniejszym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i powrót do Polski. Po drodze krótkie zwiedzanie ŻÓŁKWI – miasta założonego przez Stanisława Żółkiewskiego – bliźniaczego miasta Zamościa – zwiedzanie m.in. ryneku, kościoła farnego, cerkwi bazylianów, synagogi). Obiad po polskiej stronie we własnym zakresie.

Cena 575 zł/os + 200 zł/os Bal Sylwestrowy

Cena zawiera: przejazd klimatyzowanym autokarem przy grupie powyżej 25 osób, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma w Brzuchowicach (standard hotelu 3*, pokoje 2-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym), 2 śniadania, 1 obiadokolacja, 1 obiad na mieście, opieka pilota polskiego na całej trasie, ubezpieczenie KL/NNW, podatek VAT

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodnik lokalny – 15 € od osoby

ZAPRASZAMY!!!